top of page
OP2 V2.jpg

NIDOS KOPA ECO 
 

NIDOS KOPA ECO yra šiltajam sezonui skirtas namelis. ECO yra be apšiltinimų, su vasarai skirtais baltais plastikiniais langais. Namelis statomas ant betoninių arba sraigtinių polių. ECO+ namelis yra pritaikytas žvarbesniam orui. Jame sienos, stogas ir grindys yra apšiltintos 15-20 cm vata, langai turintys geresnę šiluminę varžą. Abiejų versijų sienų storis - 23 centimetrai. Namo dizainas ir išplanavimas gali būti modifikuojamas pagal poreikius. Pamatai įskaičiuoti į kainą. Jam taip pat, nereikia statybos leidimų.

GALERIJA

ECO

Pamatai: Betoniniai / sraigtiniai poliai

Konstrukcija: Medinis karkasas 

Sienos storis: 23 cm

Langai: Plastikiniai (baltos sp.)

Stogo danga: Classic skarda

Fasadas: Classic skarda + dailylentės

ECO+

Izoliacija: Akmens vata 15-20 cm

Langai: Plastikiniai (šiltesni, antracito sp.)

Fasadas: Medinės dailylentės

28m2 3D new
Nidos kopa ECO
  • ECO yra bazinė Nidos Kopa namo versija. Namo fasadas yra iš classic skardos ir medinių dailylenčių. ECO versiją sudaro plonesnės sienos (23 cm) namo karkasas su baltais, varstomais, 2 stiklų plastikiniais langais, metalinėmis lauko durimis, poliniais pamatais ir skardine stogo danga. 

  • ECO namai paruošiami be apšiltinimo, be grindų ir be vidaus įrengimo. 

  • ECO versija yra nepritaikyta žiemos sezonui ar nuolatiniam gyvenimui.

  • Kaina nuo 19 900 + PVM

ECO 
 

  • Žodis PLIUS prie bazinės ECO versijos prideda pilną namo apšiltinimą (vata arba poliuretano putomis), geresnę šiluminę varžą turinčius antracito sp. langus ir pilną fasadą padengtą medinėmis dailylentėmis.

  • ECO PLUS versiją sudaro antracito spalvos, varstomi plastikiniai langai, metalinės lauko durys. Į modelį yra neįtrauktos grindys, vidaus durys ir vidaus įrengimas. Namo sienų storis 23 CM, o vatos sluoksnis svyruoja nuo 15-20CM.

  • Tai karkasinis namas skirtas leisti laiką nuo vėlyvo pavasario iki ankstyvo rudens, nepritaikytas nuolatiniam gyvenimui.

  • Kaina nuo 19 900 + PVM

OP2 V1.jpg

ECO+ 
 

bottom of page