top of page
OP2 1 60kv.jpg

NAUJA ŠIAURĖ

Erdvi, kompaktiška erdvė pritaikyta jaunoms šeimoms susikurti pirmuosius savo namus (gali būti 2 arba 3 miegamieji), arba savo gyvenimo kalnus jau nuvertusiems žmonėms, ieškantiems sau malonios ir saugios erdvės ilgiems vakarams leisti. NAUJÁ ŠIAURĖ yra universali - gali būti pritaikyta nuolatiniam gyvenimui, bet taip pat idealiai tinka ir ieškantiems vasarnamio ar sodybos.

60m2 
 

White Bed Linens
 • Namelį galite rinktis iš 4 skirtingų komplektacijų, pagal savo poreikius: ECO, ECO+, PREMIUM ir PREMIUM+.
   

 • Modernus dizainas ir architektūra. NAUJA ŠIAURĖ yra pasipuošusi su gamta susiliejančiomis formomis ir medžiagomis. 

 • Namelis pagamintas Lietuvoje.
   

 • Mes užtikriname, kad namelis NAUJA ŠIAURĖ yra iš ypač kokybiškų medžiagų, o statyba paremta inovatyviais sprendimais. Visiems karkasiniams nameliams suteikiame 10 metų kokybės garantiją. Plačiau apie mūsų aukštus kokybės standartus galite paskaityti čia.

GALERIJA

NAUJA ŠIAURĖ 60m2

Modernus dizainas

60m2 gyvenamas plotas

Matmenys: 15 x 4,2 m

Vitrininiai langai

Kalibruota mediena C24

2-3 miegamieji kambariai

1 vonios kambarys

Galimos namo modifikacijos

Lubų aukštis: 2,95 - 3,4 m

Aukšto planas 60kv NEW

NAMO KOMPLEKTACIJA

 • Namelis NAUJA ŠIAURĖ sukurtas šiuolaikiškam žmogui. Projektas skirtas norintiems savų namų greičiau, lengviau ir kokybiškiau - „peršokant“ ir nesirūpinant visu statybos procesu.

 • Gali būti statomas kaip papildomas pastatas šalia gyvenamo namo/sodybos, pvz. - NAUJA ŠIAURĖ gali tapti svečių ir pirties nameliu.

 • 60kv.m. namelis gali tapti gera investicija ir į savo kokybišką poilsį gamtoje - jis erdvus, bet tuo pačiu kompaktiškas - tinka leisti vasaros savaitgalius, o su tinkama komplektacija/apdaila tinkamas ir žiemoti.

OP2 4 60kv.jpg

SUŽINOKITE DAUGIAU

Netrukus susisieksime!

bottom of page