top of page
OP2 2 60kv.jpg

NAUJA ŠIAURĖ ECO yra šiltajam sezonui skirtas namelis. ECO yra be apšiltinimų, su vasarai skirtais baltais plastikiniais langais. Namelis statomas ant betoninių arba sraigtinių polių. ECO+ namelis yra pritaikytas žvarbesniam orui. Jame sienos, stogas ir grindys yra apšiltintos 10-15 cm vata, langai turintys geresnę šiluminę varžą. Abiejų versijų sienų storis - 20 centimetrų. Namo dizainas ir išplanavimas gali būti modifikuojamas pagal poreikius. Pamatai įskaičiuoti į kainą. 

NAUJÁ ŠIAURĖ ECO

GALERIJA

ECO

Pamatai: Betoniniai / sraigtiniai poliai

Konstrukcija: Medinis karkasas

Sienos storis: 20 cm

Langai: Plastikiniai (baltos sp.)

Stogo danga: Classic skarda

Fasadas: Classic skarda + dailylentės

ECO+

Izoliacija: Akmens vata 15-20cm

Langai: Plastikiniai (šiltesni, antracito sp.)

Fasadas: Dailylentės

Aukšto planas 60kv NEW
OP1 60kv.jpg

ECO

  • ECO yra bazinė Nauja Šiaurė namo versija. Namo fasadas yra iš classic skardos ir medinių dailylenčių. ECO versiją sudaro plonesnės sienos (15-20 cm) namo karkasas su baltais, varstomais, 2 stiklų plastikiniais langais, metalinėmis lauko durimis, poliniais pamatais ir skardine stogo danga. ​

  • ECO namai paruošiami be apšiltinimo, be grindų ir be vidaus įrengimo.​

  • ECO versija yra nepritaikyta žiemos sezonui ar nuolatiniam gyvenimui.

  • Kaina nuo 39 900 + PVM

  • Žodis PLIUS prie bazinės ECO versijos prideda pilną namo apšiltinimą (vata arba poliuretano putomis), geresnę šiluminę varžą turinčius antracito sp. langus ir pilną fasadą padengtą medinėmis dailylentėmis.

  • ECO PLUS versiją sudaro antracito spalvos, varstomi plastikiniai langai, metalinės lauko durys. Į modelį yra neįtrauktos grindys, vidaus durys ir vidaus įrengimas. Namo sienų storis 15-20 CM, o vatos sluoksnis svyruoja nuo 15-20CM.

  • Tai karkasinis namas skirtas leisti laiką nuo vėlyvo pavasario iki ankstyvo rudens, nepritaikytas nuolatiniam gyvenimui.​

  • Kaina nuo 44 900 + PVM

60m2 premium

ECO+

bottom of page